Скијање на Копаонику ПРЕДШКОЛЦИ

• Термин: 3. до 10. односно до 13. март 2021. год. – седам или десет дана
  • Пријављивање најкасније до: 15. новембра 2020. год.
  • Цена: 350 односно 400 еура и ски пас
  • Плаћање у пет месечних рата: новембар, децембар, јануар, фебруар и март
  • Ски пас није урачунат у цену. Куповина ски паса је у другој половини новембра преко Скијалишта Србије са попустом од 15%. Цена ски паса ће највероватније остати иста као и прошле године: за децу старију од 5 година цена је била 11.220 динара. Деца која немају 5 година не плаћају ски пас. Скијалиште је најавило да ће у понуди бити и тзв. „депо карта“. То је ски пас који се не односи на одређене датуме, већ се активира приликом прве вожње на жичари.
  • У цену су урачунати: смештај, исхрана, боравишна такса, изнајмљивање ски опреме, ски инструктори, превоз, васпитачи.

Предшколци скијаши нека се спреме за 3 март.

Време је тада најлепше.

Дан дуже траје, снега има довољно, а јаки јануарски мразови су прошли, па се на снегу може и сунчати и скијати у исто време.

Као и старији другари деца скијају два пута дневно по два сата.

Време скијања усклађено је са дневним одмором, оброцима и другим активностима деце.

Ове године највећи апартман виле Параглајдер је слободан седам, али и десет дана.

Можемо да бирамо да ли ћемо остати до 10. или 13. марта.

Нећемо прескакати шетње и клискање, као ни чај и палачинке на ћошку.

Већ се радујемо сваком тренутку који нас очекује.

Пожурите, јавите се на време, да почнемо са припремама.

Надамо се да нас епидемиолошка ситуација у земљи неће спречити да жеље спроведемо у дело.

У сваком случају ми можемо бити у нашем апартману, без контакта са осталима, уз све предвиђене мере заштите, које и сада примењујемо у вртићу и ситуацију држимо под контролом.

Пратићемо ситуацију и реаговати како је најбоље за све.

Надамо се ипак да ће све бити у реду и да ће боравак на планини и спортске активности бити од користи за здравље деце.

У току су пријаве за зимовање

Санкање на Руднику и скијање на Копаонику за предшколце и ђаке! Рок за пријављивање 15.11.2020.

Погледајте шта се руча у вртићу