4. – 8. новембар

ПОНЕДЕЉАК: Радани лист “Играм се и учим” – деца имају задатак да открију где су на слаци скривени правоугаоници и да их обоје, проналазе на другим сликама ромбове и шестоуглове тако што помажу деци да пусте змајеве и пчелама да саграде кошнице

Прича пред спавање: ”Храном до здравља – месо”

УТОРАК: енглески језик: Likes and dislikes – 8,30 – 9

Пројекат “Зимница за веверицу” који ћемо реализовати кроз активност у којој ћемо од различитих природних материјала: гранчица, лишћа, шишарки, направити оставу за храну за наше веверице. Деца су претходно истакла да је најпре неопходно да направимо кућицу за веверицу како би она имала где да се сакрије када дође зима.

Прича пред спавање: ”Храном до здравља – ко нам то квари зубе”

СРЕДА: Ко зна више, деца седе у полукругу заједно са васпитачем код кога се налазе лешници. Деца имају задатак да ухвате лопту и наброје што више домаћих или дивљих животиња, мушких или женских имена, воћа и поврћа, превозних средстава. За сваки тачан одговор дете добија по један лешник, а уколико погреши губи лешник. Упоређујемо ко има више лешника.

Прича пред спавање: ”Храном до здравља – поврће”

Музичко забавиште: “Јесења песма”

ЧЕТВРТАК: енглески језик: Likes and dislikes – 8,30 – 9

Мали концерт – 9 часова