28. октобра – 1. новембра

ПОНЕДЕЉАК: Ми смо зечићи (опонашамо зечеве, скакућемо у џаковима)

Слободне активности у дворишту вртића

Прича пред спавање: ,,Мали шеф меда”

УТОРАК: Серијација – играћемо се разним играчкама и ређаћемо их од највеће до најмање, и од најмање до највеће

Игре на стази здравља

Прича пред спавање: ,,Снежана и седам патуљака”

СРЕДА: Музичко забавиште

Обрада приче: ,,Деда и репа” уз помоћ сликовница

ПРОЈЕКТНА АКТИВНОСТ: Пронашли смо ковчег са благом али нам треба одговарајући клуч како бисмо могли да отворимо ковчег. Правимо план и идемо у потрагу за правим кључем који може откључати ковчег.

Прича пред спавање: ,,Врткова велика жеља”

ЧЕТВРТАК: Јутарња гимнастика

Игра налога – на столу стоје играчке различитих величина. Васпитач каже детету донеси меду. Дете трчи до стола и узима меду, врати се, стави га испод своје столице и зада свом суседу исти налог. Када свако дете буде имало испод своје полице по играчку, узимамо играчку, упоређујемо их и сортирамо.

Прича пред спавање: ,,Симијево дрво”

ПЕТАК: Радни листови: посматрамо сенке на зиду и лепимо сличице животиња на одговарајућа места стр. 6 и 7

Игре у дворишту вртића

Прича пред спавање: ,,Жмурке”