30. септембра – 4. октобра

ПОНЕДЕЉАК: Радни лист “Мала школа” – деца имају задатак да решавају задатке у којима треба одређеном бојом да обоје предмете, да заокруже шта све то почиње на слова А и М, да пронађу разлике на две слике.

Прича пред спавање: ”Бусен”

УТОРАК: енглески језик: Days of the week – 8,30 – 9

Мала математика, обнављање појмова велико-мало, кроз проналажење предмета различитих величина, присећамо се шта је све то велико, а шта мало у нашем окружењу. Класификујемо предмете према величини.

Прича пред спавање: ”Како је тата спасао маму”

СРЕДА: Животиња коју често виђамо у нашем окружењу – Веверица

Читамо различите занимљивости о овој животињи – где живи, шта воли да једе, како изгледа? Правимо веверице од хамера и папира у боји.

Музичко забавиште – среда

Прича пред спавање: ”Мачак бели и мачак црни”

Позоришна представа: Чаробњак из Оза, Док културе у Чачку

ЧЕТВРТАК: енглески језик: Days of the week – 8,30 – 9

Дан за загонетке – чик погоди шта се крије? Из кутије погађалице извлачимо загонетке и покушавамо да погодимо шта се то крије у њима. Загонетке ће бити везане за животиње.

Прича пред спавање: ”Звездица”

ПЕТАК: Сакупљамо јесење плодове које ћемо користити за правњење различитих скупова као и играња различитих игара, нпр. чији ће лешник пре стићи до циља, кула од ораха и сл.

Прича пред спавање: ”О киши и облаку”