19. – 23. новембар

ПРАВИМО СЛИКОВНИЦЕ

Васпитач чита књигу о животињама и подстиче дете да ономатопејом представи животињу која се помиње. Ова игра помаже детету да научи нове речи и звукове. Дете кроз интеракцију са васпитачем учи како да одговори на питање.

Активност ћемо радити индивидуално са сваким дететом, и у мањим групама до троје деце.

Направићемо индивидуалне сликовнице са домаћим или дивљим животињама од слика које ће деца сакупити заједно са родитељима. На парчиће хамера залепићемо слике животиња и направити мале сликовнице. Готове сликовнице ће деца моћи свакодневно да користе и да разгледају.

Музичко забавиште: „Разболе се лисица“ – четвртак – 9 – 9,30

Бројач речи: 0 Нацрт је сачуван у 10:11:38. Последњи пут измењено од стране корисника Весна Милошевић 18. новембра 2018. у 10:05

Одвојите више ознака запетама

Додај коментар