санкање, скијање… зимске радости

ЗИМОВАЊЕ НА РУДНИКУ

За децу Установе организујемо санкање на Руднику у периоду од 15. до 25. јануара 2019. године.

Цена зимовања: 16.000 динара у четири месечне рате: октобар, новембар, децембар и јануар.

Потребно је да се дете пријави васпитачима најкасније до 1. октобра 2018. године.

Уколико број заинтересоване деце буде велики, зимовање ће се организовати у два термина.

СКИЈАЊЕ НА КОПАОНИКУ – ПРЕДШКОЛЦИ

термин: 24. фебруар – 3. март 2019. године

смештај: Вила Параглајдер

инструктор: Гордан Радуловић

цена: 250 еура (превоз, смештај, изнајмљивање опреме, боравишна такса, исхрана, 2 сата скијања)

додатних 2 сата скијања – за децу која то мугу и која се пријаве –

100 е за седам дана

Деца старија од 5 година морају купити дечји ски пас. Цена седмодневног дечјег ски паса у прошлој сезони 10.200 динара. Деца млађа од 5 година не морају да купе ски пас.

НАПОМЕНА: ски пас ћемо куповати почетком новембра – скијалишта тада обезбеђују попуст, а очекујемо да остваримо и попуст на групну куповину.

СКИЈАЊЕ НА КОПАОНИКУ – ЂАЦИ

термин: 3. – 10. фебруар 2019. године

смештај: Вила Параглајдер

инструктор: Андрија Ђурђевић

цена: 400 еура (превоз, смештај, изнајмљивање опреме, боравишна такса, исхрана, 4 сата скијања)

Деца старија од 11 година морају купити ски пас за одрасле, а деца од 5 до 11 година дечји. Цена седмодневног дечјег ски паса у прошлој сезони била је 10.200 динара, а цена седмодневног ски паса за одрасле била је 15.910 динара.