24. -28. септембар

ПОНЕДЕЉАК: Радни лист Мала школа” у којем деца имају задатак да одређеним бојама (црвена, жута, плава) обоје змајеве, лепимо сличице на одговарајућа места…

Прича пред спавање: Билијев први дан у школи”

музичко забавиште: Код бабе и деде на селу – 9,30 – 10

УТОРАК: Учимо нову песмицу: У вртићу”

У вртићу сваког дана

расту деца раздрагана.

Играју се, плешу, скачу

забораве тад да плачу.

Цртамо наш вртић, наше другаре, васпитачице, правимо наруквице пријатељства, разговарамо о другарству, итд.

Прича пред спавање: Седам гавранова”

енглески језик: Sailor’s song – 9 – 9,30

СРЕДА: Домаће животиње, где живе, шта воле да једу, шта од њих добијамо (јаја, месо, млеко, итд.). Правимо наше мало сеоско имање, лепимо сличице животиња које живе на фарми, итд.

Прича пред спавање: „Ружно паче”

ЧЕТВРТАК: Ликовно стваралаштво, кромпир штампа, родитељи имају домаћи задатак” да са својим малишанима код куће направе шаре на кромпиру (кромпир се исече на пола па се од половина направе различите шаре) и донесу у вртић где ћемо направити мало такмичење на којем ћемо изабрати најлепшу шару.

Прича пред спавање: Краљев бели слон”

енглески језик: Sailor’s song – 9 – 9,30

ПЕТАК: Инструментална обрада песме Паче”, деца ће уз музичку пратњу научити ову композицију, поједине делове песме представићемо покретом, итд.

Прича пред спавање: „Ватролетач”