Најава такмичења у програмирању за предшколце и основце

ПРЕДШКОЛСКА УСТАНОВА „ГИМНАЗИОН“ ОРГАНИЗУЈЕ ТАКМИЧЕЊЕ У ПРОГРАМИРАЊУ ЗА ДЕЦУ ПРЕДШКОЛСКОГ УЗРАСТА И ЂАКЕ ОСНОВНИХ ШКОЛА

ПРОПОЗИЦИЈЕ:

ПРИЈАВЉИВАЊЕ ТАКМИЧАРА се може обавити:

најкасније до 31. јануара 2018. године.

ПРАВО УЧЕШЋА имају сва деца предшколског и основношколског узраста.

Приликом пријављивања потрбно је доставити следеће податке: име и презиме такмичара, матични број, вртић/школа, контакт особа, телефон, меил адреса.

Распоред ће бити објављен након пријављивања такмичара.

МЕСТО ТАКМИЧЕЊА: објавиће се накнадно

РАСПОРЕД ТАКМИЧАРА – ће се направити по узрасним групама, по реду пријављивања.

ФИНАЛНО ТАКМИЧЕЊЕ – ће се одржати на у понедељак  14. маја 2018. године.

ПРАВО УЧЕША НА ФИНАЛНОМ ТАКМИЧЕЊУ стичу сви такмичари који испуне прописани минимум захтева на квалификационом такмичењу.

Сваког уторка у марту месецу 2018. године (6,13,20 и 27) од 17 до 20 часова, за такмичаре који су заинтересовани, организоваће се обука у просторијама ПУ „Гимназион“ улица Градски бедем 14а, Чачак. За учешће у обуци неопходно је унапред пријавити такмичара. Пријављивање за припремне часове се може обавити приликом пријављивања такмичара или накнадно, а најкасније до 20. фебруара 2018. године. Обука се не наплаћује.

НАГРАДЕ: ПУ „Гимназион“ ће наградити најбоље такмичаре у свим узрасним категоријама.

За све такмичаре који уђу у финално такмичење организоваће се једнодневни едукативни излет у Природњачки центар у Свилајнцу.

Прва три такмичара у свакој узрасној категорији биће посебно награђени прикладним наградама.