15. – 19. јануар

ПОНЕДЕЉАК: решавамо задатке у часопису „Крцко“ – ребуси, разлике, графомоторика, квиз…

енглески језик: Comparison of Adjectives 13 13,45

УТОРАК: На слово, на слово, рецимо Р – препознајемо глас Р у речима, набрајамо речи које почињу датим гласом, вежбамо писање, а онда и ишчитавање новог слова у речима

Говорна вежба: „Мој симбол, беџ“ – правимо беџеве са личним симболима, а онда излажемо радове

Позориштанце у вртићу „Време је за бајку“

ликовно стваралаштво: Тродимензионални кишобрани– 13 – 13, 45

СРЕДА: Почетни математички појмови: Скупови, пресек скупа – усвајамо појам скупа, значење речи „припада“, „не припада“, „пресек скупа“. Решавамо задатке у радном листу.

музичко забавиште: Песмице о зими – 10 – 10,30

енглески језик: Comparison of Adjectives – 13 – 13,45

ЧЕТВРТАК: Упознавање околине: Годишња доба – појам и акрактеристике годишњих доба, трајање годишњих доба, уочавање промена на биљкама и животињама, активности људи у различитим годишњим добима. Рад по групама.

ликовно стваралаштво: Моја соба – 13 – 13,45

ПЕТАК: Могу лепо да пишем – вежбамо прстиће и развијамо фину моторику решавајући задатке у радном листу. Читамо кратке речи – вежбе за акомодацију ока.