7. – 11. август

ПОНЕДЕЉАК:

Посетићемо Регионални центар за професионални развој запослених у образовању: Луткарске радионице за децу и васпитаче – 10 – 11 часова

Игра „Ухвати звонара“ – дете везаних очију покушава да ухвати дете које држи звоно.

УТОРАК:

Басна: „Уображени петао“ – читамо басну и разговарамо о добрим и лошим поступцима главних јунака.

СРЕДА:

Закључивање по аналогији – деца на основу слике долазе до одговора на постављено питање. На пример: шта припада птици (гнездо), шта је куцино (кућица)… Од три понуђене слике дете бира једну која је одговарајућа.

ЧЕТВРТАК:

Шарени торањ – од рециклираног материјала ћемо правити торањ са шареним штапићима. Деца имају задатак да уз помоћ пластичне пинцете стављају куглице на означено место на штапићу. Помоћу ове игре вежбамо фину моторику.

енглески језик: Wild animals – 9,30 – 10

ПЕТАК:

Радимо задатке у радним листовима и часопису

енглески језик: Wild animals – 15 – 15,30