14. – 18. август

ПОНЕДЕЉАК:

Данас нам је диван дан – славимо Алексин рођендан

Игра „Ухвати звонара“ – дете везаних очију покушава да ухвати дете које држи звоно.

УТОРАК:

Покретна игра. Додирни брзо – деца с ешетају по дворишту. На речи васпитача: „Додирните, додирните… тармболину“ сви журе да је додирну. Ко остане последњи испада из игре. Игра се редом док се не добије победник. У следећем кругу деца могу да добију улогу водитеља.

СРЕДА:

Посетићемо Регионални центар за професионални развој запослених у образовању: Луткарске радионице за децу и васпитаче – 10 – 11 часова

ЧЕТВРТАК:

„Играчке“ – разговараћемо са децом о играчкама. Свако дете ће од куће понети омиљену играчку. Научићемо да делимо играчке, да их чувамо. Свако дете ће представити своју играчку, рећи ће зашто му је омиљена.

енглески језик: Draw missing parts – 9,30 – 10

ПЕТАК:

Радимо задатке у радним листовима и часопису

енглески језик: Days of the week – 15 – 15,30