28. – 31. децембар

ПОНЕДЕЉАК: Правимо грудве и Снешка Белића од белог папира – вежба за крупну и ситну моторику, креативно стваралаштво.

УТОРАК: Мишићи и маца – Маца спава, а мишићи траже сир. кад се маца пробуди потераће их. Ова игра изазива смех и радост код деце. Играћемо и друге игре које деца већ знају.

СРЕДА: Зека игра – Деца стоје у кругу окренута једно другоме. На текст песме изводе различите покрете.

Шапицама клап, клап, клап,

ножицама тап, тап, тап,

прстићима пуц, пуц, пуц

главицама туц, туц, туц.